закрыть

Бесплатная консультация

Для получения бесплатной консультации юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email или телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
Агентство недвижимости Киевская Русь

Недвижимость Киева и Киевской области

Продажа квартир и домов в Киеве

+Добавить объявление
Телефон+380(93)611-1316
Emailinfo@realty-ukraine.net
Skypegoncharov.realty
FacebookМы на Facebook
ВКонтактеМы ВКонтакте
Риэлторские услугиНаши предложенияЮридические услугиБТИБезопасностьКонсультацииУслуги иностранцамО нас
Slideshow Image 1
УкраинаПокупкаПродажаАрендаНовостройкиКоммерческая недвижимостьКредитованиеИнвестирование
Консультация адвоката
Как открыть фирму
arou
lombardlifetourismsellyoursiteworldrealtyuahomelandbusrent

Продам Дом в Киевской области,Обуховский районДом в Киевской области,Обуховский район

Дом в Киевской области,Обуховский район

Дом в Киевской области,Обуховский район

Дом в Киевской области,Обуховский район

Дом в Киевской области,Обуховский район

Дом в Киевской области,Обуховский район

Дом в Киевской области,Обуховский район

Дом в Киевской области,Обуховский район
Район: Обуховский
Количество комнат: 12
Этажность:
Площадь: 300 м²
Адрес: Украинка
Цена: 450 000 у.е.

Информация:
Закрытый клубный городок с причалами для яхт,элитный двухэтажный дом возле реки,летний домик 74 м.кв.,бассейн,альтанка с местом для барбекю,деревья на участке,два заезда. Двухэтажный дом 130 м.кв.:вид на залив;на первом этаже каминный зал,кабинет,камин на две комнаты (кабинет и каминный зал),гостиная,столовая с кухней,гардеробная,прачечная,кладовая,сауна и бассейн с комнатой отдыха;на втором этаже две спальни,санузел,балкон. Электричество,канализация и водоснабжение подключено к сети коттеджного городка. Наружный бассейн с соответствующим оборудованием в рабочем состоянии. Стоянки для машин возле домика. Домовладение расположено на участке в 10 соток. Расстояние до Киева - 30 км по Обуховской трассе.

Будівництво будинку сезонного відпочинку та будинку з елінгом на території м. Українка,Обухівського району. Київської області виконувалося в 2007 році. Будівля сезонного відпочинку являє собою двоповерховий будинок (другий поверх мансардний) з габаритними розмірами в плані 9.00 х 10.20 м та висотою приміщень 3.00 м.,жорсткою конструктивною схемою з поперечніми та поздовжніми несучими стінами. Будинок прямокутної форми.

2. Фундаменти під стінами будинку виконані стрічковими монолітними,армованими 6 стержнями 0 14 А400С. Глибина фундаменту 1.2 м,ширина 0.5 м. Крім того,монолітні стрічки об'єднані плитою товщиною 150 мм,армованою сіткою з арматури 0 14 А400С 250x250 мм. Стан фундаментів відмінний.

3. Стіни будинку не мають системних руйнівних тріщин силового чи іншого походження. Як показали перевірочні розрахунки цегляних стін з найменшими геометричними розмірами їх міцність,жорсткість та стійкість при встановлених фактичних параметрах цегли та розчину,при існуючих навантаженнях,забезпечені. Технічний стан стін відмінний.
4. Перемички виконані з двох кутиків № 50x5. Технічний стан відмінний.
5. Навколо будинку виконано бетонне вимощення та оформлене декоративним каменем. Технічний стан відмінний.
6. Покрівля на будинку відпочинку та будинку з елінгом виконана з бітумної черепиці по настилу з плит OSB. Технічний стан відмінний.
7. Технічний стан несучих конструкцій будинків задовільний. Прийняті конструктивні рішення відповідають вимогам діючих ДБН та нормативних положень по проектуванню будівель та споруд.
8. Перемички над вікнами та дверними прорізами виконані з двох кутків Ш 50x5.

Перекриття - виконано із збірних круглопустотних плит з монолітними ділянками.
Сходи на другий (мансардний) поверх виконані дерев'яними.
Горище вирішена в вигляді шатрового 2-х скатного покриття. Крокв'яна система виконана з кроков з бруса 50 х 150 мм,розташованих з кроком 800....900 мм. Крокви опираються через поздовжні на зовнішні поздовжні стіни. Утеплення виконано з мінеральної вати,що розташована між кроквами.
Покрівля виконана з бітумної черепиці по настилу з листів OSB. Покрівля знаходиться в доброму стані.
Штукатурка стін на момент обстеження виконана і знаходиться в доброму стані. Вимошення території виконано і знаходяться в доброму стані. Тріщин та руйнувань вимощення не виявлено.
Водостічна система будинку виконана,відвід атмосферної води від фундаментів та від покрівлі виконано добре. Замокання фундаментів не виявлено.

Глибина фундаменту 1.2 м,ширина 0.5 м. Монолітні стрічки Tejvari Минин товщиною 150 мм,армованою сіткою з арматури 14 А400С з чарункою 250x250 мм.
Стіни будинку:Обстеження показало,що ні зовнішні ні внутрішні стіни не мають пошкоджень у вигляді системних руйнівних силових та осадочних тріщин,механічних чи іншого походження,або і пошкоджень поверхневих шарів в результаті морозного вивітрювання Також не виявлено ексцентриситетів.
При фактичних характеристиках пінобетонних блоків (М25) та розчину (PW Н існуючих розмірах простінків,а також враховуючи той факт,що навантаження на перекриття передасться через монолітний пояс міцність кладки від силового навантаження забезпечена. Розміри простінків задовольняють умовам міцності. Для оцінки міцності матеріалів виконувалась статистична обробка результатів вимірів. Відповідний клас бетону за міцністю на стиск встановлювали в відповідності до таблиці AJ1ДСТУ Б.В.2.7 43-96 „Бетоны тяжелые. Технические условия". За отриманими середніми значеннями міцності матеріал основних конструкцій обстежуваної будівлі за міцністю на стиск відповідає потрібному класу.

Будинок відпочинку:Цокольна частина фундаментів - В 20.0 ....25.0.
Цегла облицювальна - зовнішні стіни М 150.;блоки - марки М 25.
Розчин - марки М 200.
БУДИНОК ВІДПОЧИНКУ З елінгом Цокольна частина фундаментів - В 20.0 ....25.0. Цегла облицювальна - зовнішні стіни М 150.;На території майданчику ослонові,ерозійні процеси і зсувні явища відсутні. БУДИНОК ВІДПОЧИНКУ ТА ФУНДАМЕНТ під стінами сезонного будинку відпочинку виконано стрічковими монолітними,армованими 6 О 14 А400С. Глибина фундаменту 12 м. ширина 0.5 м. Монолітні стрічки об'єднані плитою товщиною 150 мм,армованою сіткою з арматури О 14 А400С з чарункою 250x250 мм.
Стіни будинки - Обстеження показало,що ні зовнішні,ні внутрішні стіни не мають пошкоджень у вигляді системних руйнівних силових та осадочних тріщин,механічних чи іншого походження,або ж пошкоджень поверхневих шарів в результаті морозного вивітрювання. Також не виявлено ексцентриситетів,викликаних руйнуванням площини і порушень конструктивного ЗВ'ЯЗКУ МІЖ стінами від утворення вертикальних тріщин в місцях їх перетину.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА БУДИНКУ Фундаменти будинку виконані стрічковими монолітними,армованими 6 0 14 А400С,Глибина фундаменту 1.2 м,ширина 0.5 м. Крім того,монолітні стрічки об'єднані плитою товщиною 150 мм,армованою сіткою з арматури 0 14 А400С з чарункою 250x250 мм. Стіни будинку виконані з пінобетонних блоків та облицьовані клінкерною цеглою на цементно - піщаному розчині. Цегляна кладка виконана під розшивку,цегла має стандартні розміри. Зовнішні стіни мають конструктивну товщину 420 мм,внутрішні стіни - 200 мм. Несучими для перекриття являються зовнішні стіни. Плити перекриття та крокви дерев’яного покриття спираються на зовнішні поздовжні стіни. Конструктивні особливості будинку дозволяють класифікувати його як будівлю жорсткої конструктивної схеми. При другій групі цегляної кладки,залізобетонних перекриттях,максимальна відстань між поперечними жорсткими стінами не перевищує 42 м. Будинок має жорстку конструктивну схему. Загальна жорсткість будівлі в поперечному напрямку забезпечується торцевими стінами будинку,а в поздовжньому - поздовжніми зовнішніми стінами. Перегородки виконані з цегли. Перекриття - збірне залізобетонне,окремі ділянки виконано монолітними. Підлоги - паркет та керамічна плитка. Перемички виконані з двох рівно поличкових кутиків 50x5.

Дом на карте:

АГЕНТСТВО НЕДВИЖИМОСТИ УКРАИНЫ. Объединение риэлторов и юристов рынка недвижимости Киева. Сopyright ©2004-2012Сopyright ©2004-2012 ICT COMPANY www.infopromua.com. Все права защищены.
Выгодно продадим/сдадим вашу недвижимость
cursor

Оформление заявки

Адвокатское и риелторское объединение Украины предоставляет полный спектр услуг в сфере недвижимости. Мы с радостью готовы предложиться Вам свои услуги по продаже и аренде недвижимости в Киеве и Киевской области.

Оставьте Ваш номер телефона и наш специалист свяжется с Вами в кратчайшие сроки

Ваш номер телефона: