закрыть

Бесплатная консультация

Для получения бесплатной консультации юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email или телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
Агентство недвижимости Киевская Русь

Недвижимость Киева и Киевской области

Продажа квартир и домов в Киеве

+Добавить объявление
Телефон+380(44)332-1800
Emailinfo@realty-ukraine.net
Skypegoncharov.realty
FacebookМы на Facebook
ВКонтактеМы ВКонтакте
Риэлторские услугиНаши предложенияЮридические услугиБТИБезопасностьКонсультацииУслуги иностранцамО нас
Slideshow Image 1
УкраинаПокупкаПродажаАрендаНовостройкиКоммерческая недвижимостьКредитованиеИнвестирование
Консультация адвоката
Как открыть фирму
arou
lombardlifetourismsellyoursiteworldrealtyuahomelandbusrent

КРАЇНА ПОХОДЖЕННЯ ТОВАРУ.

Це питання особливо актуальне при розмитненні товарів,заповненні митних декларацій,а також при податкових перевірках,коли податківці перевіряють чи правильно нараховані та сплачені підприємством податки.

Як же проводится визначення країни походження товару та які необхідні документи про походження товару.

Країна походження товару визначається з метою оподаткування імпортованих товарів,що переміщуються через митний кордон України,застосування до них заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності,заборон та/або обмежень щодо переміщення через митний кордон України,а також забезпечення обліку цих товарів. Країною походження товару вважається країна,в якій товар був повністю вироблений або підданий достатній переробці відповідно до вимог даного митного Кодексу. Під країною походження товару можуть розумітися група країн,митні союзи країн,регіон чи частина країни,для визначення походження товару.

Товари у розібраному вигляді,що поставляються кількома партіями,у разі якщо за виробничими чи транспортними умовами неможливе їх відвантаження однією партією,повинні розглядатися за бажанням декларанта або уповноваженої ним особи як єдиний товар для цілей визначення країни походження товару.

Країна походження упаковки,в якій товар ввозиться на митну територію України,вважається тією ж,що і країна походження самоготовару,крім випадків,коли законодавство України передбачає її окреме декларування для тарифних цілей.

Документами,що підтверджують країну походження товару,є сертифікат про походження товару або засвідчена декларація про походження товару,декларація про походження товару,сертифікат про регіональне найменування товару. При укладенні угод з іншими країнами бажано зразу запросити (витребувати) сертифікат про походження товару або декларацію про походження товару. Країна походження товару заявляється (декларується) митному органу шляхом подання оригіналів документів про походження товару.

Сертифікат про походження товару - це документ,який однозначно свідчить про країну походження товару і виданий державним органом певної країни. Декларація про походження товару - це декларація про походження товару,засвідчена компетентним органом. Додатковими відомостями про країну товару є відомості,що містяться в товарних накладних,пакувальних листах,відвантажувальних специфікаціях,сертифікатах (відповідності,якості,фітосанітарних,ветеринарних тощо),митній декларації країни експорту,паспортах,технічній документації,висновках-експертизах відповідних органів,інших матеріалах,що можуть бути використані для підтвердження країни походження товару.

Для підтвердження країни походження товару митний орган у передбачених законом випадках має право вимагати та отримувати документи про походження такого товару.

Декларація про походження товару подається навіть у випадках,якщо:товари переміщуються через митний кордон України дрібними партіями у несупроводжуваному багажі на адресу громадян або в ручній поклажі громадян за умови,що ці товари мають некомерційний характер,а їхня сукупна вартість не перевищує еквівалент 500 євро.

Документи,які підтверджують країну походження товару,не вимагаються у разі,якщо:товари,що переміщуються через митний кордон України,не підлягають письмовому декларуванню відповідно до цього Кодексу.

У разі виникнення сумнівів з приводу дійсності документів про походження товару чи достовірності відомостей,що в них містяться,включаючи відомості про країну походження товару,митний орган може звернутися до компетентного органу,що видав документ,або до компетентних організацій країни,зазначеної як країна походження товару,із запитом про проведення перевірки цих документів про походження товару чи надання додаткових відомостей.

Сертифікат про походження товару з України видається органом або організацією,уповноваженими на це відповідно до закону.

АГЕНТСТВО НЕДВИЖИМОСТИ УКРАИНЫ. Объединение риэлторов и юристов рынка недвижимости Киева. Сopyright ©2004-2012Сopyright ©2004-2012 ICT COMPANY www.infopromua.com. Все права защищены.
Выгодно продадим/сдадим вашу недвижимость
cursor

Оформление заявки

Адвокатское и риелторское объединение Украины предоставляет полный спектр услуг в сфере недвижимости. Мы с радостью готовы предложиться Вам свои услуги по продаже и аренде недвижимости в Киеве и Киевской области.

Оставьте Ваш номер телефона и наш специалист свяжется с Вами в кратчайшие сроки

Ваш номер телефона: