закрыть

Бесплатная консультация

Для получения бесплатной консультации юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email или телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
Агентство недвижимости Киевская Русь

Недвижимость Киева и Киевской области

Продажа квартир и домов в Киеве

+Добавить объявление
Телефон+380(93)611-1316
Emailinfo@realty-ukraine.net
Skypegoncharov.realty
FacebookМы на Facebook
ВКонтактеМы ВКонтакте
Риэлторские услугиНаши предложенияЮридические услугиБТИБезопасностьКонсультацииУслуги иностранцамО нас
Slideshow Image 1
УкраинаПокупкаПродажаАрендаНовостройкиКоммерческая недвижимостьКредитованиеИнвестирование
Консультация адвоката
Как открыть фирму
arou
lombardlifetourismsellyoursiteworldrealtyuahomelandbusrent

МИТНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

дія закону з 01.06.2012 року

Незалежно від зміни законодавства проблеми у імпортерів продовжуються. Наразі у працівників нашої компані в провадженні знаходяться справи стосовно завищення митної вартості митними органами.


Звичайно що справляння митних платежів регулюються Митним кодексом, Податковим кодексом України, міжнародними договорами України та іншими законами України з питань оподаткування. Перш за все хотілось би дати визначення:декларант – це особа,яка самостійно здійснює декларування або від імені якої здійснюється декларування. В нашому випадку Декларантом виступає юридична особа – підприємство. При розмитненні товару подається декларація митної вартості - документ встановленої державою форми і містить відомості щодо митної вартості товарів,які переміщуються через митний кордон України чи стосовно яких змінюється митний режим.


Також окремо дається визначення митної декларації – це заява встановленої форми,в якій особою зазначено митну процедуру,що підлягає застосуванню до товарів,та передбачені законодавством відомості про товари,умови і способи їх переміщення через митний кордон України та щодо нарахування митних платежів,необхідних для застосування цієї процедури. Під час проходження митної процедури (це сукупність митних формальностей та порядок їх виконання) митні органи часто вирішують що товар має коштувати дорожче ніж зазначено в декларації про митну вартість. Під час митного оформлення та підвищення митної вартості товару митні органи не випускають товар без сплати митних зборів та платежів.

До митних платежів відноситься мито,акцизний податок із ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції),податок на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів (продукції),Незважаючи на те що при митному оформленні надаються усі міжнародні транспортні документи митні органи перевіряють на свій розсуд вартість товару.


Слід зазначити що товари – це будь-які рухомі речі,у тому числі ті,на які законом поширено режим нерухомої речі. Крім зазначених обов'язкових відомостей підприємство – декларант може надати митному органу додаткові відомості,зумовлені специфікою видів зовнішньоекономічної діяльності,які він провадить,а митниця проводить попередню (фізичну та документальну) перевірку відомостей,наданих заявником.


.

Главою 4 передбачено оскарження рішень,дій або бездіяльності митних органів,організацій,їх посадових осіб та інших працівників і відповідальність за них. Де кожна особа має право оскаржити рішення,дії або бездіяльність митних органів,організацій,їх посадових осіб та інших працівників,якщо вважає,що цими рішеннями,діями або бездіяльністю порушено її права,свободи чи інтереси.

Оскаржують рішення митних органів,а саме окремі акти,якими митні органи,організації або їх посадові особи приймають рішення з питань,передбачених законодавством України з питань державної митної справи,а також задовольняють скарги,заяви,клопотання конкретних фізичних чи юридичних осіб або відмовляють у їх задоволенні. Оскаржують також дії - вчинки посадових осіб та інших працівників митних органів,організацій,пов'язані з виконанням ними обов'язків,покладених на них відповідно до митного Кодексу та бездіяльність.
Саме головне,ще те що оскарження податкових повідомлень-рішень митних органів здійснюється у порядку передбаченомуПодатковим кодексом України.

Якщо ж вдається по результатам скарги та/або позовної заяви повернути кошти я скарг на рішення,дії або бездіяльність митних органів або їх посадових осіб то їх виплата здійснюється за рахунок державного бюджету територіальними органами центрального органу виконавчої влади,що забезпечує реалізацію державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів,на підставі рішення суду,органу чи посадової особи щодо задоволення скарги повністю або частково в порядку,визначеному законом.


Рішення,дії або бездіяльність митних органів або їх посадових осіб можуть бути оскаржені безпосередньо до судових органів. Якщо рішення,дії або бездіяльність митного органу або його посадової особи одночасно оскаржуються до митників вищого рівня та до суду і суд відкриває провадження у справі,розгляд скарги органом (посадовою особою) вищого рівня припиняється.


Як же визначається

МИТНА ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ

які переміщаються через кордони України та які МЕТОДИ ЇЇ ВИЗНАЧЕННЯ

Митною вартістю товарів,які переміщуються через митний кордон України,є вартість товарів,що використовується для митних цілей,яка базується на ціні,що фактично сплачена або підлягає сплаті за ці товари згідно певних домовленостей та умов. Відомості про митну вартість товарів використовуються для нарахування митних платежів та розрахунку податкового зобов'язання,визначеного за результатами документальної перевірки. Митна вартість товарів,що переміщуються через митний кордон України,визначаєтьсядекларантом відповідно до норм митного Кодексу.


Заявлення митної вартості товарів
здійснюється декларантом або уповноваженою ним особою.

АГЕНТСТВО НЕДВИЖИМОСТИ УКРАИНЫ. Объединение риэлторов и юристов рынка недвижимости Киева. Сopyright ©2004-2012Сopyright ©2004-2012 ICT COMPANY www.infopromua.com. Все права защищены.
Выгодно продадим/сдадим вашу недвижимость
cursor

Оформление заявки

Адвокатское и риелторское объединение Украины предоставляет полный спектр услуг в сфере недвижимости. Мы с радостью готовы предложиться Вам свои услуги по продаже и аренде недвижимости в Киеве и Киевской области.

Оставьте Ваш номер телефона и наш специалист свяжется с Вами в кратчайшие сроки

Ваш номер телефона: