закрыть

Бесплатная консультация

Для получения бесплатной консультации юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email или телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
Агентство недвижимости Киевская Русь

Недвижимость Киева и Киевской области

Продажа квартир и домов в Киеве

+Добавить объявление
Телефон+380(93)611-1316
Emailinfo@realty-ukraine.net
Skypegoncharov.realty
FacebookМы на Facebook
ВКонтактеМы ВКонтакте
Риэлторские услугиНаши предложенияЮридические услугиБТИБезопасностьКонсультацииУслуги иностранцамО нас
Slideshow Image 1
УкраинаПокупкаПродажаАрендаНовостройкиКоммерческая недвижимостьКредитованиеИнвестирование
Консультация адвоката
Как открыть фирму
arou
lombardlifetourismsellyoursiteworldrealtyuahomelandbusrent

Купівля нерухомого майна іноземними громадянами

Сьогодні все частіше трапляється ситуація,коли іноземні громадяни купують в Україні нерухомість з метою її подальшої здачі в оренду для отримання доходу. При оформленні договорів купівлі-продажу нерухомості з іноземцями,Ви повинні бути впевнені,що дана особа знаходиться на території України на законних підставах та дійсно є власником даної нерухомості.

Відповідно до статті 1 Закону України "Про правовий статус іноземців і осіб без громадянства",іноземець - це особа,яка не знаходиться в громадянстві України і є громадянином (підданим) іншої держави або держав. Особа без громадянства - це особа,яку жодна держава відповідно до свого законодавства не вважає своїм громадянином. Паспортний документ - це національний паспорт або документ,який його замінює.
Також треба пам'ятати,що у випадку,якщо фізична особа є громадянином України,але офіційно на підставі відповідних відміток в паспорті має місцем постійного проживання іншу країну (наприклад,США),та така особа вважається нерезидентом України.
Звернувшись в агентство нерухомості "ГОНЧАРОВ та ПАРТНЕРИ" Ви зможете отримати інформацію на предмет наявності або відсутності інформації компрометуючого характеру в правоохоронних органах держави,громадянами якої є іноземці,та держави,на території якої вони проживають.
Враховуючи послідовність порядку визначення податкового статусу іноземців,які на законних підставах знаходяться в Україні,потрібно враховувати обставини і особливості їх проживання в Україні,включаючи інформацію про місце проживання фізичної особи і членів його сім'ї (як в Україні,так і за її межами),місце знаходження центру життєвих інтересів такої особи,інформації про очікуваний термін перебування такої особи в Україні впродовж поточного календарного року.
Відповідно до Закону України "Про свободу пересування і вільний вибір місця проживання в Україні" громадянам України,а також іноземцям і особам без громадянства,які на законних підставах знаходяться в Україні,гарантуються свобода пересування і вільний вибір місця проживання на її території,за винятком обмежень,які встановлені законом. Реєстрація місця проживання або місця перебування особи або її відсутність не можуть бути умовою реалізації прав і свобод,передбачених Конституцією,законами або міжнародними договорами України,або підставою для їх обмеження.
Відповідно до Закону законними підставами перебування на території України іноземців і осіб без громадянства є реєстрація на території України паспортного документу або наявність дозволу на постійне або тимчасове проживання в Україні,або документів,які засвідчують отримання статусу біженця або притулку в Україні.
Відповідно до Цивільного кодексу України "місцем проживання фізичної особи є житловий будинок,квартира,інше приміщення,придатне для проживання в ньому (гуртожиток,готель і тому подібне),у відповідному населеному пункті,в якому фізична особа проживає постійно,переважно або тимчасове".
Отже,фізична особа - іноземець може самостійно визначити власний резидентський статус у разі обрання основного місця проживання в Україні. Згідно з Податковим роз'ясненням щодо застосування окремих норм Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" в частині оподаткування іноземців і нерезидентів,затвердженим наказом Державної податкової адміністрації України від 29 січня 2004 р. № 50,фізична особа - іноземець може самостійно визначити власний резидентський статус у разі обрання основного місця проживання в Україні.


На главнуюК статьям

АГЕНТСТВО НЕДВИЖИМОСТИ УКРАИНЫ. Объединение риэлторов и юристов рынка недвижимости Киева. Сopyright ©2004-2012Сopyright ©2004-2012 ICT COMPANY www.infopromua.com. Все права защищены.
Выгодно продадим/сдадим вашу недвижимость
cursor

Оформление заявки

Адвокатское и риелторское объединение Украины предоставляет полный спектр услуг в сфере недвижимости. Мы с радостью готовы предложиться Вам свои услуги по продаже и аренде недвижимости в Киеве и Киевской области.

Оставьте Ваш номер телефона и наш специалист свяжется с Вами в кратчайшие сроки

Ваш номер телефона: