закрыть

Бесплатная консультация

Для получения бесплатной консультации юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email или телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
Агентство недвижимости Киевская Русь

Недвижимость Киева и Киевской области

Продажа квартир и домов в Киеве

+Добавить объявление
Телефон+380(93)611-1316
Emailinfo@realty-ukraine.net
Skypegoncharov.realty
FacebookМы на Facebook
ВКонтактеМы ВКонтакте
Риэлторские услугиНаши предложенияЮридические услугиБТИБезопасностьКонсультацииУслуги иностранцамО нас
Slideshow Image 1
УкраинаПокупкаПродажаАрендаНовостройкиКоммерческая недвижимостьКредитованиеИнвестирование
Консультация адвоката
Как открыть фирму
arou
lombardlifetourismsellyoursiteworldrealtyuahomelandbusrent

Поняття правовстановлюючих документів

Правовстановлюючий документ - документ,який підтверджує права певного суб'єкта на нерухоме майно та складений у порядку,передбаченому законодавством.

Таких документів,що встановлює право,- 17 видів (див. Додаток №1 до Документа під назвою:"Інструкція про порядок державної реєстрації права власності на об'єкті нерухомого майна,що перебувають у власності юридичних та фізичних осіб",затвердженою Наказом Держбуду України №12. Реєструють,засвідчують і видають їх різні відомства і організації,але у всіх документів,що встановлюють право,є одна загальна "якість" - вони повинні пройти державну реєстрацію.
До документів,що встановлюють право (правовстановлюючі документи),на квартиру відносяться:
1. Договори купівлі-продажу,міни,дарування,довічного вмісту,засвідчені державними нотаріальними конторами і приватними нотаріусами.
2. Свідоцтва про право власності на частину в спільному майні подружжя,яке видається державними нотаріальними конторами і приватними нотаріусами.
3. Свідоцтва про право на спадок,видані державними нотаріальними конторами.
4. Свідоцтво про придбання об'єктів нерухомого майна на аукціонах по реалізації закладеного майна,видані державними нотаріальними конторами і приватними нотаріусами.
5. Свідоцтва про право власності на об'єкти нерухомого майна,видані органами місцевої виконавчої влади або органами місцевого самоврядування.
6. Свідоцтва про право власності,видана органами приватизація орендарям квартир в державному житловому фонді.
7. Свідоцтва про право власності на спадщину та свідоцтва про право власності на частку в спільному майні подружжя,оформлені консульськими установами України.
8. Договори купівлі продажу,міни,зареєстровані біржею.
9. Договору відчуження між юридичними особами недержавної форми власності.
10. Рішення судів,арбітражних судів про визнання права власності на об'єкти нерухомого майна.
11. Виписка з нотаріально посвідченого договору,складеного між житлово-будівельним колективом або членом цього колективу і виконкомом (районного) ради депутатів трудящих,про безстрокове користування відведеною земельною ділянкою і про будівництво багатоквартирного будинку з правом власності на окрему квартиру,за наявності акта про прийняття будинку в експлуатацію.
12. Мирова угода,затверджена ухвалою суду.
13. Накази органів Фонду державного майна з додатком - переліком об'єктів нерухомого майна про передачу у власність цих об'єктів акціонерним товариствам.
14. Копія виконавчого листа про конфіскацію об'єкта нерухомого майна та копія опису нерухомого майна,затверджена суддею.
Слід бути уважними при купівлі квартири після смерті власника.
Іноді на ринок житла надходять квартири,чиї власники померли,і передбачувані спадкоємці починають продавати квартири,не чекаючи закінчення шести місяців з дня смерті спадкодавця і оформлення своїх прав на спадщину. Купівля-продаж такої квартири не може бути нотаріально посвідчена до оформлення свідоцтва про право на спадщину.

На главнуюК статьям

АГЕНТСТВО НЕДВИЖИМОСТИ УКРАИНЫ. Объединение риэлторов и юристов рынка недвижимости Киева. Сopyright ©2004-2012Сopyright ©2004-2012 ICT COMPANY www.infopromua.com. Все права защищены.
Выгодно продадим/сдадим вашу недвижимость
cursor

Оформление заявки

Адвокатское и риелторское объединение Украины предоставляет полный спектр услуг в сфере недвижимости. Мы с радостью готовы предложиться Вам свои услуги по продаже и аренде недвижимости в Киеве и Киевской области.

Оставьте Ваш номер телефона и наш специалист свяжется с Вами в кратчайшие сроки

Ваш номер телефона: