закрыть

Бесплатная консультация

Для получения бесплатной консультации юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email или телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
Агентство недвижимости Киевская Русь

Недвижимость Киева и Киевской области

Продажа квартир и домов в Киеве

+Добавить объявление
Телефон+380(93)611-1316
Emailinfo@realty-ukraine.net
Skypegoncharov.realty
FacebookМы на Facebook
ВКонтактеМы ВКонтакте
Риэлторские услугиНаши предложенияЮридические услугиБТИБезопасностьКонсультацииУслуги иностранцамО нас
Slideshow Image 1
УкраинаПокупкаПродажаАрендаНовостройкиКоммерческая недвижимостьКредитованиеИнвестирование
Консультация адвоката
Как открыть фирму
arou
lombardlifetourismsellyoursiteworldrealtyuahomelandbusrent

Правова Експертиза щодо питання про порушення будівельних норм .

Відповідно до Принципу добросусідства,який зазначений в Земельному кодексі України:Власники та землекористувачі земельних ділянок повинні обирати такі способи використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення,при яких власникам,землекористувачам сусідніх земельних ділянок завдається найменше незручностей (затінення,задимлення,неприємні запахи,шумове забруднення тощо).

Власники та землекористувачі земельних ділянок зобов'язані не використовувати земельні ділянки способами,які не дозволяють власникам,землекористувачам сусідніх земельних ділянок використовувати їх за цільовим призначенням (неприпустимий вплив).

Власники та землекористувачі земельних ділянок зобов'язані співпрацювати при вчиненні дій,спрямованих на забезпечення прав на землю кожного з них та використання цих ділянок із запровадженням і додержанням прогресивних технологій вирощування сільськогосподарських культур та охорони земель (обмін земельних ділянок,раціональна організація територій,дотримання сівозмін,встановлення,зберігання межових знаків тощо).

Законодавство України закріплює обов'язки щодо визначення спільних меж Власник земельної ділянки має право вимагати від власника сусідньої земельної ділянки сприяння встановленню твердих меж,а також відновленню межових знаків у випадках,коли вони зникли,перемістились або стали невиразними.

Види межових знаків і порядок відновлення меж визначаються центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів.

Витрати на встановлення суміжних меж несуть власники земельних ділянок у рівних частинах,якщо інше не встановлено угодою між ними.

У разі порушення меж існує можливість їх відновлення:Основою для відновлення меж є дані земельно-кадастрової документації. У разі неможливості виявлення дійсних меж їх встановлення здійснюється за фактичним використанням земельної ділянки. Якщо фактичне використання ділянки неможливо встановити,то кожному виділяється однакова за розміром частина спірної ділянки.

У випадках,коли в такий спосіб визначення меж не узгоджується з виявленими обставинами,зокрема з встановленими розмірами земельних ділянок,то межі визначаються з урахуванням цих обставин.

Відповідно до чинного законодавства України,а саме до Закону України “ Про основи містобудування” в нашій країні висуваються загальні вимоги до містобудівної діяльності,а саме:

- урахування державних та громадських інтересів при плануванні та забудові територій;- урахування законних інтересів та вимог власників або користувачів земельних ділянок та будівель,що оточують місце будівництва;- інформування через засоби масової інформації громадян про плани перспективного розвитку територій і населених пунктів,розміщення важливих містобудівних об'єктів;- участь громадян,об'єднань громадян в обговоренні містобудівної документації,проектів окремих об'єктів і внесення відповідних пропозицій до державних органів,органів місцевого самоврядування,підприємств,установ і організацій;захист прав громадян та громадських організацій згідно із законодавством.

Відповідно до цього ж закону особи,винні у:- недотриманні державних стандартів,норм і правил при проектуванні і будівництві;- проектуванні об'єктів з порушенням затвердженої у встановленому порядку містобудівної документації;- виконанні будівельних чи реставраційних робіт без дозволу та затвердженого у встановленому порядку проекту або з відхиленням від нього;- самовільній зміні архітектурного вигляду споруди в процесі експлуатації;недотриманні екологічних і санітарно-гігієнічних вимог,встановлених законодавством при проектуванні,розміщенні та будівництві об'єктів;- прийнятті в експлуатацію об'єктів,зведених з порушенням законодавства,державних стандартів,норм і правил;наданні інформації,що не відповідає дійсності,про умови проектування і будівництва чи у необґрунтованій відмові надати таку інформацію,несуть відповідальність,передбачену чинним законодавством.

Законодавчими актами може бути встановлено відповідальність і за інші види порушень містобудівного законодавства.

Відповідно до ЗУ “Про планування і забудову територій” Основним завданням планування і забудови територій є - урахування державних,громадських і приватних інтересів під час планування,забудови та іншого використання територій.

Для забезпечення інтересів власників земельних ділянок прилеглих територій в країні діють регіональні та місцеві правила забудови,державні будівельні норми.

Для забезпечення дотримання вимог законодавства,а також регіональних та місцевих правил забудови,державних стандартів,норм і правил,містобудівної документації фізичним та юридичним особам за їх письмовим зверненням надаються єдині умови і обмеження забудови земельних ділянок,вихідні дані на проектування об'єктів містобудування.

Спори з питань містобудування вирішуються радами у межах їх повноважень,а також судом відповідно до законодавства.

При вирішенні спірних питань суб’єкти містобудування повинні надати всю документацію стосовно права на забудову.

Особи,винні у наданні інформації,що не відповідає дійсності,про умови проектування і будівництва чи у необґрунтованій відмові надати таку інформацію,- несуть відповідальність,передбачену чинним законодавством.


На главнуюК статьям

АГЕНТСТВО НЕДВИЖИМОСТИ УКРАИНЫ. Объединение риэлторов и юристов рынка недвижимости Киева. Сopyright ©2004-2012Сopyright ©2004-2012 ICT COMPANY www.infopromua.com. Все права защищены.
Выгодно продадим/сдадим вашу недвижимость
cursor

Оформление заявки

Адвокатское и риелторское объединение Украины предоставляет полный спектр услуг в сфере недвижимости. Мы с радостью готовы предложиться Вам свои услуги по продаже и аренде недвижимости в Киеве и Киевской области.

Оставьте Ваш номер телефона и наш специалист свяжется с Вами в кратчайшие сроки

Ваш номер телефона: