закрыть

Бесплатная консультация

Для получения бесплатной консультации юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email или телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
Агентство недвижимости Киевская Русь

Недвижимость Киева и Киевской области

Продажа квартир и домов в Киеве

+Добавить объявление
Телефон+380(93)611-1316
Emailinfo@realty-ukraine.net
Skypegoncharov.realty
FacebookМы на Facebook
ВКонтактеМы ВКонтакте
Риэлторские услугиНаши предложенияЮридические услугиБТИБезопасностьКонсультацииУслуги иностранцамО нас
Slideshow Image 1
УкраинаПокупкаПродажаАрендаНовостройкиКоммерческая недвижимостьКредитованиеИнвестирование
Консультация адвоката
Как открыть фирму
arou
lombardlifetourismsellyoursiteworldrealtyuahomelandbusrent

Отримання прав власності на квартиру.

Купівля квартири у багатьох асоціюється з новим етапом в житті. Ну,а як інакше? Знайомство з новими сусідами,переїзд,зміна обстановки – все це хвилює і захоплює. Але,на жаль,і тут може виникнути маса проблем,які здатні затьмарити радісну подію.

Перша проблема,з якою зіштовхується будь-який покупець новобудов – порушення термінів. І в цьому провина не лише будівельників. Сама процедура отримання прав власності на житло може розтягнутися на роки. Причина подібної тягомотини полягає у тому,що це приносить вигоду всім – і забудовникам,і чиновникам – але тільки не клієнтові.

Навіть коли будинок готовий і,здавалося б,час пакувати валізу і переїжджати,виникає інша проблема – оформлення права власності. Причина може віявитися якою завгодно:не підписання однієї зі сторін актів реалізації інвестиційного контракту або протоколу розподілу квартир,фінансові проблеми компаній або розширений інвестиційний проект,дія якого охоплює відразу десяток будівельних об'єктів. Щоб вирішити проблему з отриманням права власності на квартиру,необхідно звернутися в суд.

Що необхідно для звернення до суду:

- Укладений договір.

- Платіжні документи,які підтверджують оплату зазначеного договору.

- Акт прийому передачі об'єкта нерухомості інвестору (при оформленні права власності на закінчений будівництвом об'єкт).

- План БТІ (при оформленні права власності на закінчений будівництвом об'єкт).

- Інвестиційний контракт,постанову місцевої влади,документи на земельну ділянку – по запитам суду.

Вимоги до суду про визнання права власності повинні конкретно описувати об'єкт нерухомості у відповідності з даними,отриманими з БТІ,в іншому випадку,реєстраційна служба може відмовити в реєстрації права власності. В рамках судового розгляду,до суду необхідно надати повідомлення з Укрреєстру про відсутність зареєстрованих прав на той об'єкт нерухомості,на який Ви претендуєте. До судового розгляду залучаються всі учасники інвестиційного проекту і особи,які поступаються або претендують на спірний об'єкт.

Наші юристи максимально спростять для Вас процедуру отримання прав власності на квартиру або інший вид нерухомості,а також допоможуть швидко і правильно здійснити державну реєстрацію прав на об'єкти нерухомого майна. Для Вашої зручності,консультація може проводитися в онлайн-режимі.

АГЕНТСТВО НЕДВИЖИМОСТИ УКРАИНЫ. Объединение риэлторов и юристов рынка недвижимости Киева. Сopyright ©2004-2012Сopyright ©2004-2012 ICT COMPANY www.infopromua.com. Все права защищены.
Выгодно продадим/сдадим вашу недвижимость
cursor

Оформление заявки

Адвокатское и риелторское объединение Украины предоставляет полный спектр услуг в сфере недвижимости. Мы с радостью готовы предложиться Вам свои услуги по продаже и аренде недвижимости в Киеве и Киевской области.

Оставьте Ваш номер телефона и наш специалист свяжется с Вами в кратчайшие сроки

Ваш номер телефона: